Jasmin Butik Zürih’de Türk Gelinlik Mağazası

İsviçre’nin Zürih kentinde yaşayan vatandaşlarımızın gelinlik alışverişlerini gerçekleştirebilecekleri Türk gelinlik mağazalarını araştırdık. Türkçe dil problemi olmadan, kendi gelenek göreneklerinize uygun gelinlik alışverişini yapabileceğiniz ve kendinizi rahat hissedeceğiniz moda evleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için yorum bırakabilir ya da moda evini telefonla arayabilirsiniz.


Jasmin Butik İsviçre Zürih
Max-Bill-Platz 15
8050 Zürich
Tel.: 44 310 18 10

2 Replies to “Jasmin Butik Zürih’de Türk Gelinlik Mağazası”

  1. Aylin

    Merhana Ben Aylin İstanbulda gelinlik mağazasında satış bölümünde çalıştım İsviçreye evlendım 3 ay oluyor ve kendı işimi sevdiğim için araştırma yaptım sıtenıze göz attım eleman arıyorsanız bilginiz olsun

    İyi Akşamlar.

  2. Züleyha

    Merhabalar, baktım modelleriniz çok güzeller,bende 3 ay önce evlendim gelinliğim Türkiye den almıştım buraya gelirken,o da çok hoş bir model. Özel dikim,prenses transparan model.. Ama maalaesef burada saklama imkanım Yok yer kapladığından dolayı .. Siz gelinlik alımı yapıyor musunuz bir sormak istedim. Yıpranmadı aldığım gibi duruyor hala.. eğer düşünürseniz fotoğraflarını paylaşırım sizinle .. yoksa da gelinlik alan bir yer biliyorsanız tavsiye ederseniz çok sevinirim .. teşekkürler iyi çalışmalar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir